? Ile może kosztować dzieło, które przeciętny Kowalski uzna za "zwyczajny obraz", a entuzjasta sztuki będzie wpatrywał się w nie przez wiele godzin z dreszczykiem emocji?
? Ile może kosztować dzieło, które przeciętny Kowalski uzna za "zwyczajny obraz", a entuzjasta sztuki będzie wpatrywał się w nie przez wiele godzin z dreszczykiem emocji? Na przykład: . ▪ 50 milionów dolarów za trzy prawie prostokąty na pomarańczowym tle ▪ 25 i pół miliona za czarno-biały napis „RIOT” ▪ 2 miliony złotych za szary akryl na płótnie Po szczegóły odsyłamy na bloga ⬇
2022-01-26, 13:51
? Ile może kosztować dzieło, które przeciętny Kowalski uzna za "zwyczajny obraz", a entuzjasta sztuki będzie wpatrywał się w nie przez wiele godzin z dreszczykiem emocji?

Na przykład: .
▪ 50 milionów dolarów za trzy prawie prostokąty na pomarańczowym tle
▪ 25 i pół miliona za czarno-biały napis „RIOT”
▪ 2 miliony złotych za szary akryl na płótnie

Po szczegóły odsyłamy na bloga ⬇
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.