Ceny w Polsce nie wyglądają jakby miały spadać, zwłaszcza w kontekście ostatnich wyników inflacji producenckiej. W trzecim miesiącu roku ceny produkcji sprzedanej przemysłu osiągnęły dynamikę nie widzianą od 1995 roku, czyli były wyższe niż przed rokiem a
Ceny w Polsce nie wyglądają jakby miały spadać, zwłaszcza w kontekście ostatnich wyników inflacji producenckiej. W trzecim miesiącu roku ceny produkcji sprzedanej przemysłu osiągnęły dynamikę nie widzianą od 1995 roku, czyli były wyższe niż przed rokiem aż o 20 procent. Zapraszamy na walutowe podsumowanie tygodnia ⬇
2022-04-22, 14:48
Ceny w Polsce nie wyglądają jakby miały spadać, zwłaszcza w kontekście ostatnich wyników inflacji producenckiej. W trzecim miesiącu roku ceny produkcji sprzedanej przemysłu osiągnęły dynamikę nie widzianą od 1995 roku, czyli były wyższe niż przed rokiem aż o 20 procent.

Zapraszamy na walutowe podsumowanie tygodnia ⬇
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.