Inflacja bazowa w Polsce osiąga obecnie poziom najwyższy od 20 lat. Zbliżające się Boże Narodzenie ma być znacząco droższe od ubiegłorocznego. Przerwy w łańcuchach dostaw windują ceny produktów z Chin i nie tylko, a poza tym w związku ze słabą pozycją zło
Inflacja bazowa w Polsce osiąga obecnie poziom najwyższy od 20 lat. Zbliżające się Boże Narodzenie ma być znacząco droższe od ubiegłorocznego. Przerwy w łańcuchach dostaw windują ceny produktów z Chin i nie tylko, a poza tym w związku ze słabą pozycją złotówki mniej opłacalne są zakupy w zagranicznych sklepach. Co działa się w tym tygodniu na rynkach? Zapraszamy na walutowe podsumowanie tygodnia ⬇
2021-12-17, 15:18
Inflacja bazowa w Polsce osiąga obecnie poziom najwyższy od 20 lat. Zbliżające się Boże Narodzenie ma być znacząco droższe od ubiegłorocznego. Przerwy w łańcuchach dostaw windują ceny produktów z Chin i nie tylko, a poza tym w związku ze słabą pozycją złotówki mniej opłacalne są zakupy w zagranicznych sklepach.

Co działa się w tym tygodniu na rynkach?
Zapraszamy na walutowe podsumowanie tygodnia ⬇
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.