Inflacja doskwiera całemu staremu kontynentowi, w samej Unii Europejskiej jej poziom jest najwyższy od 20 lat – wynika z danych Eurostatu. Polska znajduje się w pierwszej trójce krajów z najwyższą inflacją, przed nią tylko Litwa i Estonia. Na drugim końcu
Inflacja doskwiera całemu staremu kontynentowi, w samej Unii Europejskiej jej poziom jest najwyższy od 20 lat – wynika z danych Eurostatu. Polska znajduje się w pierwszej trójce krajów z najwyższą inflacją, przed nią tylko Litwa i Estonia. Na drugim końcu stawki mamy natomiast Finlandię, Portugalię i Maltę. A w tle domysły na temat kolejnych podwyżek stóp procentowych i piąta fala koronawirusa. Jak, co piątek zapraszamy na walutowe podsumowanie tygodnia ⬇
2022-01-21, 16:18
Inflacja doskwiera całemu staremu kontynentowi, w samej Unii Europejskiej jej poziom jest najwyższy od 20 lat – wynika z danych Eurostatu. Polska znajduje się w pierwszej trójce krajów z najwyższą inflacją, przed nią tylko Litwa i Estonia. Na drugim końcu stawki mamy natomiast Finlandię, Portugalię i Maltę.

A w tle domysły na temat kolejnych podwyżek stóp procentowych i piąta fala koronawirusa.

Jak, co piątek zapraszamy na walutowe podsumowanie tygodnia ⬇
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.