Marzenia są po to, by je realizować! ?✈
Marzenia są po to, by je realizować! ?✈ Dlatego jeśli podczas transmisji z Igrzysk Olimpijskich zamarzy Ci się na przykład wizyta w stolicy Chin nic nie stopi na przeszkodzie aby to zrobić nawet w najbliższych tygodniach ⛷? Planując lot Lufthansą (economy class) z Berlina do Pekinu w pierwszym tygodniu kwietnia, należy się liczyć z kosztem ok. 4900 EUR. A co zrobić, żeby było taniej? Ograniczyć bagaż i… wymienić EUR na PLN w Ekantor.pl ;) Tym drugim sposobem zaoszczędzisz jednorazowo nawet 1 028,02 zł niż przy wymianie tej samej kwoty w jednym z popularnych banków. Niedowiarków odsyłam na: ? https://ekantor.pl/ (kurs EUR Ekantor.pl 4,5489, popularnego banku 4,7608, z dnia 8.02.2022, godz. 10:12)
2022-02-10, 13:02
Marzenia są po to, by je realizować! ?✈

Dlatego jeśli podczas transmisji z Igrzysk Olimpijskich zamarzy Ci się na przykład wizyta w stolicy Chin nic nie stopi na przeszkodzie aby to zrobić nawet w najbliższych tygodniach ⛷?

Planując lot Lufthansą (economy class) z Berlina do Pekinu w pierwszym tygodniu kwietnia, należy się liczyć z kosztem ok. 4900 EUR. A co zrobić, żeby było taniej?

Ograniczyć bagaż i… wymienić EUR na PLN w Ekantor.pl ;)
Tym drugim sposobem zaoszczędzisz jednorazowo nawet 1 028,02 zł niż przy wymianie tej samej kwoty w jednym z popularnych banków.

Niedowiarków odsyłam na:
? https://ekantor.pl/

(kurs EUR Ekantor.pl 4,5489, popularnego banku 4,7608, z dnia 8.02.2022, godz. 10:12)
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.