Gospodarka strefy euro, jak i jej poszczególnych krajów nadal w dobrej formie, co widać po aktualnych PMI. Aktywność gospodarcza w marcu co prawda spowolniła na skutek sytuacji na wschodzie kontynentu, ale to jeszcze nie całkowity efekt zbrojnej napaści n
Gospodarka strefy euro, jak i jej poszczególnych krajów nadal w dobrej formie, co widać po aktualnych PMI. Aktywność gospodarcza w marcu co prawda spowolniła na skutek sytuacji na wschodzie kontynentu, ale to jeszcze nie całkowity efekt zbrojnej napaści na Ukrainę. PMI dla przemysłu w marcu była o 1,2 pkt. niższa niż w lutym (spadek z 58,2 na 57 pkt.). Nie bez wpływu na wstępne wyniki PMI miał okres przeprowadzenia badania, bo było w drugim tygodniu wojny, kiedy zamknięte rosyjską giełdę i posypały się sankcje. Zapraszamy na walutowe podsumowanie mijającego tygodnia ⬇
2022-03-25, 14:37
Gospodarka strefy euro, jak i jej poszczególnych krajów nadal w dobrej formie, co widać po aktualnych PMI. Aktywność gospodarcza w marcu co prawda spowolniła na skutek sytuacji na wschodzie kontynentu, ale to jeszcze nie całkowity efekt zbrojnej napaści na Ukrainę. PMI dla przemysłu w marcu była o 1,2 pkt. niższa niż w lutym (spadek z 58,2 na 57 pkt.). Nie bez wpływu na wstępne wyniki PMI miał okres przeprowadzenia badania, bo było w drugim tygodniu wojny, kiedy zamknięte rosyjską giełdę i posypały się sankcje.

Zapraszamy na walutowe podsumowanie mijającego tygodnia ⬇
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.