Na notowania naszej waluty oczywisty wpływ w minionym tygodniu miała decyzja Gazpromu o odcięciu Polski od dostaw gazu. Chociaż władze zapewniają, że wkrótce uniezależnimy się od rosyjskiego gazu, a nadbałtyccy sąsiedzi oferują pomoc, złotówka i tak słabn
Na notowania naszej waluty oczywisty wpływ w minionym tygodniu miała decyzja Gazpromu o odcięciu Polski od dostaw gazu. Chociaż władze zapewniają, że wkrótce uniezależnimy się od rosyjskiego gazu, a nadbałtyccy sąsiedzi oferują pomoc, złotówka i tak słabnie. Z opublikowanych w piątkowy poranek wstępnych danych GUS wynika natomiast, że ceny w Polsce rosną w tempie szybszym niż 12 procent w skali roku. Więcej o sytuacji na rynkach w walutowym podsumowaniu tygodnia ⬇
2022-04-29, 11:41
Na notowania naszej waluty oczywisty wpływ w minionym tygodniu miała decyzja Gazpromu o odcięciu Polski od dostaw gazu. Chociaż władze zapewniają, że wkrótce uniezależnimy się od rosyjskiego gazu, a nadbałtyccy sąsiedzi oferują pomoc, złotówka i tak słabnie. Z opublikowanych w piątkowy poranek wstępnych danych GUS wynika natomiast, że ceny w Polsce rosną w tempie szybszym niż 12 procent w skali roku.

Więcej o sytuacji na rynkach w walutowym podsumowaniu tygodnia ⬇
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.