Wzrost Produktu Krajowego Brutto w Polsce może cieszyć, ale tylko chwilowo, bo kolejne kwartały mają być tylko trudniejsze. We wtorek Eurostat opublikował dane, z których wynika, że najwyższą roczną dynamikę PKB odnotowała Portugalia. Polska w rankingu 20
Wzrost Produktu Krajowego Brutto w Polsce może cieszyć, ale tylko chwilowo, bo kolejne kwartały mają być tylko trudniejsze. We wtorek Eurostat opublikował dane, z których wynika, że najwyższą roczną dynamikę PKB odnotowała Portugalia. Polska w rankingu 20 krajów znalazła się na trzeciej pozycji z ponad ośmioprocentowym wzrostem. Ze wstępnych szacunków GUS wynika, że PKB Polski po uwzględnieniu inflacji jest aż o 8,5 procent wyższy niż w ubiegłym roku. Więcej informacji z rynków w komentarzu walutowym ⬇
2022-05-20, 12:51
Wzrost Produktu Krajowego Brutto w Polsce może cieszyć, ale tylko chwilowo, bo kolejne kwartały mają być tylko trudniejsze. We wtorek Eurostat opublikował dane, z których wynika, że najwyższą roczną dynamikę PKB odnotowała Portugalia. Polska w rankingu 20 krajów znalazła się na trzeciej pozycji z ponad ośmioprocentowym wzrostem. Ze wstępnych szacunków GUS wynika, że PKB Polski po uwzględnieniu inflacji jest aż o 8,5 procent wyższy niż w ubiegłym roku.

Więcej informacji z rynków w komentarzu walutowym ⬇
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.